Strojarski tehničar - ispitivač u Odjelu ulazne kontrole (m/ž)

LOVATO ELECTRIC d.o.o.
Prijava do: 29. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Za potrebe poslovanja u potrazi smo za novim zaposlenikom na slijedećem radnom mjestu: Strojarski tehničar - ispitivač u Odjelu ulazne kontrole (m/ž) - 1 izvršitelj. Opis posla: - kontrola kvalitete izrađevina i sirovina prema propisanim metodama i postupcima radi osiguranja sukladnosti sa zahtjevima tehničke dokumentacije i odgovarajućih normi - vođenje zapisa o kvaliteti - unos podataka u informacijski sustav - utvrđivanje kontrolno-ispitnog statusa izrađevina / sirovina - pisanje Reklamacijskih zapisnika i Izvješća o nesukladnosti - provođenje mjerenja izrađevina na osnovu zahtjeva drugih odjela - sudjelovanje u definiranju i izradi kontrolnih naprava - obavljanje srodnih poslova po nalogu nadređenog rukovoditelja, a u skladu sa naravi i vrstom posla
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo od kandidata: - obavezna formalna kvalifikacija: SSS strojarski smjer - sa ili bez radnog iskustva - samostalnost u obavljanju radnih zadataka - aktivno korištenje i poznavanje rada na računalu (MS Office) - spremnost na timski rad
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineMS Office

- dinamično okruženje - uvođenje u posao - zaposlenje na neodređeno uz probni rok - mogućnost daljnje edukacije - redovita primanja i stimulativno nagrađivanje - naknada troška prijevoza i sufinanciranje prehrane - prigodne isplate i novčane potpore Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite nam Vaš životopis putem linka za prijavu. Sve prijave će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja kontaktirat ćemo u vrlo kratkom roku. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom povjerenju i želimo uspješan nastavak profesionalne karijere.
Borongajska cesta 81 b, 10000 ZagrebTalijanska smo tvrtka sa dugom povijesti i tradicijom. Poslujemo od 1922. godine, a kroz poslovnicu i proizvodnju u Hrvatskoj od 2019. godine. Osnovna djelatnost tvrtke je razvoj i proizvodnja grebenastih i rastavnih sklopki, te distribucija širokog raspona elektro-mehaničkih i elektronskih proizvoda. Tražimo osobe koje će, zajedno s nama, profesionalno, otvoreno i angažirano doprinijeti uspjehu tvrtke.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1288.8 EUR