Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prvostupnik sestrinstva (m/ž)

Poliklinika Sveti Pelegrin
Prijava do: 08. 07. 2024.
Plaća: Od 1150 EUR do 1600 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Ustanova nudi jedinstvenu poziciju za prvostupnicu / prvostupnika sestrinstva s afinitetom za palijativnu skrb. U potrazi smo za dinamičnom, odgovornom, komunikativnom, proaktivnom, vještom, osobom spremnom za kombinaciju terenskog i uredskog rada na području grada Zagreba. Vaše odgovornosti i zadaci: - prijem, priprema dokumentacije klijenata - administracija, narudžbe, vođenje sestrinskih poslova ordinacije - planiranje i provedba sestrinskih intervencija i mjera (odgovornost za cjelokupni proces skrbi) - pažljivo praćenje stanje pacijenata - pružanje podrške pacijentima i njihovim obiteljima u suočavanju s emocionalnim izazovima, anksioznosti, tjeskobom, depresijom i drugim pitanjima koje se javljaju tijekom palijativne skrbi. - edukacija obitelji - komunikacija sa pacijentima i obitelji - komunikacija i suradnja s poslovnim suradnicima - suradnja u multidisciplinarnom timu stručnjaka koji uključuje liječnike, medicinske sestre, socijalne radnike, terapeute i sve druge stručnjake kako bi se osigurala cjelovita i koordinirana skrb - edukacija drugog osoblja, kolega, studenata i praktikanata * Svi detalji posla nisu navedeni u popisu.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo od vas: - predanost u radu i proaktivnost - odgovornost i točnost - vrhunske komunikacijske vještine - ljubaznost, susretljivost i empatija - razvijene organizacijske vještine, digitalne kompetencije - srdačna i vedra osoba kojoj su potrebe bolesnika na prvom mjestu Vaš profil: - prvostupnik / prvostupnica sestrinstva - licenca HKMS (Hrvatska komora medicinskih sestara) - položen stručni ispit  - poželjno 1+ godina iskustva na radnom mjestu medicinske sestre / medicinskog tehničara (prvostupnice/prvostupnika) - vozačka dozvola B kategorije - znanje, motiviranost za učenje i napredovanje u području palijativne skrbi - osnovno poznavanje engleskog jezika  - dobro znanje rada na računalu - prednost: iskustvo rada u bolnici i/ili primarnoj zdravstvenoj zaštiti, završena edukacija iz palijativne skrbi
Stručna spremaViša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineZoho, Google Docs
JezikHrvatski (Materinji), Engleski (A2)

- vrhunske uvjete rada i izvrsno radno okruženje u mladom, suradljivom i proaktivnom timu - rad u multidisciplinarnom timu - fleksibilno radno vrijeme - kontinuiranu stručnu edukaciju - posao sa smislom i društveno dodanom vrijednošću - slobodu za inicijativu, samostalnost i kreativnost - mogućnost nagrade za postignute rezultate - službeni mobitel - naknada za topli obrok - naknada za prijevoz
http://www.svpelegrin.hrSvetice 24/1, 10000 ZagrebVizija poliklinike Sveti Pelegrin je osigurati najbolju medicinsku skrb u kućnim uvjetima, za palijativne bolesnike. Poliklinika sv. Pelegrin je prva je privatna ustanova u Hrvatskoj, usmjerena na pružanje palijativne skrbi u kući bolesnika. Vodimo se misijom da naši pacijenti zaslužuju i trebaju najbolje, zbog čega redovito se kontinuirano educiramo i pratimo najbolje prakse.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen25. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR