Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.
Stranci izvan EU

Elektroinstalater (m/ž)

Smart AudioVisual
Prijava do: 11. 06. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Područje rada: - priprema električnih instalacija za ugradnju audio i video opreme Zaduženja: - čitanje projektne dokumentacije - izvedba elektro radova slabe struje u prostorima koji nisu industrijski i nisu postrojenja - električarski i monterski poslovi montaže audio i video opreme - puštanje opreme u rad Suradnici: - kolege instalateri i projektanti - klijenti Mjesto rada: - ured tvrtke u Zagrebu - terenski rad u Hrvatskoj
Vrsta poslaStalni radni odnos

Obavezni uvjeti: - spretnost u rukovanju ručnim alatima za montažu opreme - spremnost na putovanja Poželjni uvjeti: - iskustvo u instalacijama bilo koje vrste tehničke opreme
Vozačka dozvolaB
JezikHrvatski (A2)
Dodatne vještine i znanjaSpretnost, Urednost, Timski rad, Snalažljivost, Odgovornost, Preciznost

- visoka osnovna primanja - dodatak na osnovna primanja u ovisnosti o pokazanom entuzijazmu i doprinosu rastu našeg tima
http//www.smart-av.hrZagrebačka cesta 145A, 10000 ZagrebSmart AudioVisual čini tim stručnjaka s više od 20 godina iskustva na područjima profesionalnih audio i video sustava, digitalnih kino tehnologija, mrežnih multimedijalnih sustava, broadcast sustava i razvoja audiovizualnih koncepata. Poslujemo na području Hrvatske i u zemljama okruženja. Naš posao je sistemska integracija, pri čemu koristimo isključivo rješenja vodećih proizvođača u našim područjima.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen22. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR