Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Doktor medicine u timu T1 hitne medicinske službe (m/ž)

Zavod za hitnu medicinu Dubrovačko-neretvanske županije
Prijava do: 13. 09. 2024.
Lokacija rada: Čilipi

Opis posla

Traži se: Doktor medicine u timu T1 hitne medicinske službe (m/ž) u Čilipima, na neodređeno vrijeme.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Opći uvjeti za doktore medicine: - zdravstveni radnik sa završenim integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem zdravstvenog usmjerenja; doktor medicine - odobrenje za samostalan rad Prijave s potrebnom dokumentacijom se podnose u roku 8 dana od dana objave natječaja na adresu Zavoda za hitnu medicinu Dubrovačko-neretvanske županije, s naznakom «Natječaj za zapošljavanje; vozač / čistačica / zdravstveni radnik SSS / med. sestra-tehničar / dr. med. – ne otvaraj». Uz prijavu na javni natječaj kandidati su dužni priložiti: - životopis - presliku domovnice - presliku svjedodžbe (kandidati za vozače, medicinske sestre/tehničare i zdravstvene radnike SSS) - presliku odobrenja za samostalan rad (kandidati za doktore medicine, medicinske sestre/tehničare i zdravstvene radnike SSS) - presliku diplome (samo kandidati za doktore medicine) i - presliku vozačke dozvole (kandidati za vozače) Prije donošenja odluke o odabiru kandidata može se provesti testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se kandidat prima. Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja, sukladno čl. 102. st. 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti prilikom zapošljavanja. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti prilikom zapošljavanja dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13 i NN 152/14) dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe a invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom. Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova. Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati natječaja izričito su suglasni da Zavod za hitnu medicinu Dubrovačko-neretv. županije kao Voditelj zbirke osobnih podataka, može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka, sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN, br. 106/12 – pročišćeni tekst) i Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679. Prijavom na natječaj – dajete privolu za obradu vaših osobnih podataka u svrhu provođenja postupka izbora kandidata za radno mjesto u timu hitne medicinske službe, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune ili nepravovremene prijave na javni natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke

- samački smještaj - naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen05. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR