Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.
Umirovljenici

Medicinska sestra / medicinski tehničar

Nipoti d.o.o.
Prijava do: 18. 07. 2024.
Plaća: Od 1300 EUR
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Od kandidata očekujemo: - da su spremni biti dio kolektiva - vođenje evidencija i medicinske dokumentacije - slaganje terapije i potrošnog medicinskog materijala - vođenje stanja zaliha - svakodnevo koordiniranje i komuniciranje sa lječnicima i medicinskim službama - vađenje lab. uzoraka - njega korisnika
Vrsta poslaStalni radni odnos

- važeća licenca za samostalni rad izdana od strane HKMS
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema
Digitalne vještineWord, Internet, Outlook
JezikHrvatski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva0-1

Našim kandidatima nudimo rad u zdravom i prijateljskom okruženju, topli obrok koji je osiguran svakodnevno, prijevoz ovisno o mjestu prebivališta, te stalni rast plaći sukladno vremenu trajanja zaposlenja. Jednako tako nudimo i mogućnost smještaja. Na poziciju za koju smo raspisali natječaj nudimo smjenski rad bez rada noću i to u dvije smjene što bi značilo da bi budući zaposlenik/ca radi/la jedan tjedan ujutro, jedan popodne i to: Tjedan ujutro: od ponedjeljka do petka od 07:00 - 14:00 sati Tjedan popodne: od ponedjeljka do petka od 14:00-21:00 sati te subota od 07:00 - 14:00 sati.
Minakovo 4, 51000 RijekaDom Nonni smješten je na Pehlinu u Rijeci i smještava 20 korisnika starije životne dobi. Usluge smještaja pružamo više od 13 godina i većina zaposlenika je s nama od samog osnutka. Ulaganje u naše zaposlene je jedna od naših važnijih zadaća kao i ulaganje u samu uslugu prema korisnicima. Kako bi očuvali renome i bili još bolji pružatelji usluge, u potrazi smo za dodatnim djelatnicima. Pozivamo te da budeš dio našeg tima.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen05. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR