Stručni suradnik za ljudske resurse / Referent za opće i administrativne poslove (m/ž)

J&T banka d.d.
Prijava do: 25. 10. 2024.
Lokacija rada: Varaždin

Opis posla

Zadaci iz domene Službe ljudskih resursa: - izrada sve dokumentacije potrebne za reguliranje radnog odnosa (ugovori o radu, prijave, odjave, potvrde, rješenja, zaduživanje i razduživanje zaposlenika, zaštita na radu...) - vođenje evidencija i ažuriranje podataka o zaposlenicima i njihovim pravima i obavezama - kontrola radnog vremena i evidencija radnih sati te koordinacija sa Odjelom računovodstva u domeni obračuna plaća - analize i izvještavanje - troškovi plaća, kretanja u broju zaposlenika i ostala kadrovska pitanja - sudjelovanje u razvoju interne komunikacije te kreiranje intranet sadržaja - pomoć u organizaciji druženja, izleta i sl. događaja - podrška u svim procesima upravljanja ljudskim resursima Zadaci iz domene Ureda uprave, općih i pravnih poslova: - administrativni poslovi Uprave i Ureda Uprave - vođenje evidencije ulazne i izlazne pošte i evidencije interne pošte, te razdioba pošte po organiz. jedinicama Banke - likvidiranje računa - kurirski poslovi - narudžbe i kontakt s dobavljačima i izvođačima - evidencija o korištenju službenih automobila Banke - pomoć oko kurirskih poslova za vrijeme godišnjih odmora (preuzimanje i predavanje pošte)
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebna znanja i vještine: - organiziranost i savjesnost, spremnost na timski rad, sposobnost rješavanja problema - prilagodljivost i multitasking vještine - rad u MS Officeu (Word i Excel primarno) - vozačka dozvola B kategorije - dobra poslovna komunikacija i pisana korespondencija - engleski jezik u govoru i pismu - iskustvo u administrativnim poslovima (nije presudno, ali je poželjno) - snalažljivost i fleksibilnost - minimalno prvostupnik ekonomije
Stručna spremaViša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (C1)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci - rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi - mogućnost napredovanja - dodatno usavršavanje i edukacije - dodatne pogodnosti za zaposlenike
http://www.jtbanka.hrMeđimurska ulica 28, 42000 VaraždinJ&T banka d.d. članica je J&T Finance Group, jedne od najjačih financijskih grupacija na području Srednje Europe s imovinom većom od 17 milijardi EUR-a. Cijenjeni je partner brojnih tvrtki, ali i građana koji žele efikasno upravljati svojim financijskim poslovanjem. J&T Finance Group upravlja raznovrsnim portfeljem investicija, od visoko konzervativnih investicija u banke, do obveznica ili pak strukturiranih investicija u privatne investicijske fondove. Svojim kapitalom, znanjima i iskustvima svakodnevno sudjeluje u izgradnji i unaprjeđenju pouzdane i moderne hrvatske banke koja je svoju poziciju na tržištu odlučila graditi na konceptu butik investicijske banke, razlikujući se na ovaj način od drugih bankarskih institucija na tržištu. Istovremeno klijentima nudi specijalizirane i visoko kvalitetne bankarske usluge krojene upravo po njihovoj mjeri i zahtjevima, a što je upravo niša koju klijenti danas sve više prepoznaju i traže. Iako je naša Banka u Hrvatskoj mala, stručnjaci koji u njoj rade visokog su stupnja znanja, što očekujemo i od kandidata kojeg tražimo. "Vidjeti širu sliku" kod nas je pravilo, a prilagodljivost i snalažljivost kvalitete su koje tražimo. Ovoga puta tražimo osobu koja bi radila pola radnog vremena u Službi ljudskih resursa te pola u Uredu Uprave, općih i pravnih poslova. Ako ste proaktivna i savjesna osoba, spremna učiti i dobiti iskustvo iz čak dva odjela banke, ovo je posao za Vas. Mjesto rada je Varaždin.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen15. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ljudski resursi iznosi 1307.85 EUR