Povratak

Skladištar (m/ž)

Tomić & Co. d.o.o.
Prijava do: 31. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tomić & Co. d.o.o., generalni zastupnik za BMW i MINI vozila za Republiku Hrvatsku raspisuje natječaj za radno mjesto Skladištar (m/ž). Opis posla: - poslovi u skladištu rezervnih dijelova, dodatne opreme i pribora za vozila - naručuje, zaprima i skladišti rezervne dijelove na odgovarajuće lokacije - izdaje, i po potrebi fakturira, rezervne dijelove prema servisu, maloprodaji i veleprodaji rezervnih dijelova - kontrolira ulaz i izlaz robe te skladištenje s lociranjem - priprema i sudjeluje u provođenju izvanrednih i redovitih inventura
Vrsta poslaStalni radni odnos

- minimalno radno iskustvo na ovom ili sličnom poslu 3 godine - dozvola za rad s viličarom - osnovno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu - poznavanje rada MS Office alata, Word, Excel, Outlook - odgovornost u izvršenju zadataka, naglasak na točnost i pouzdanosti - sklonost timskom radu, organiziranost i preciznost u radu Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo kandidati za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.
Digitalne vještineWord, Excel, MS Office, Outlook
JezikEngleski (A2), Njemački (A2)
Minimalne godine radnog iskustva3
Tomić & Co.
Tomić & Co.
http://www.tomic.hrFolnegovićeva 12, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen21. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR