Prodajni savjetnik u poslovnici za otkup zlata i mjenjačnici (m/ž)

AURO DOMUS MONEY SHOP d.o.o.
Prijava do: 13. 07. 2024.
Lokacija rada: Karlovac, Osijek, Rijeka, Šibenik

Opis posla

Ako želiš biti dio Auro Domus grupacije, pozivamo te da nam se pridružiš na poziciji: Prodajni savjetnik u poslovnici (m/ž). Opis posla: - otkup plemenitih metala - prodaja Investicijskog zlata - izrada računa i ponuda klijentima - svakodnevna komunikacija s klijentima - rad na računalu i rad s novcem
Vrsta poslaStalni radni odnos

Od tebe očekujemo volju za radom, učenjem i napredovanjem. Ako se pronalaziš u ovom oglasu i smatraš se komunikativnom i odgovornom osobom pozivamo te da nam se pridružiš na ovoj radnoj poziciji.

- edukaciju - rad u smjenama, neradne blagdane i nedjelje - stimulativna nagrade za ostvarene rezultate, božićnicu i uskrsnicu - mogućnost napredovanja na više rangirano radno mjesto - uredski posao i mirno radno okruženje
Auro Domus grupa najpoznatiji je hrvatski brend za zlato i plemenite metale. Od 2010. godine vodeći je lanac poslovnica za otkup zlata i prvi je ovu djelatnost organizirao na transparentan, pristupačan i profesionalan način. Svoje usluge proširili su i na prodaju investicijskog zlata od 2013. godine, mjenjačnicu, zalog zlata te druge financijske proizvode za široku bazu klijenata. Danas kompanija posluje na više od 50 lokacija diljem Hrvatske i zapošljava oko 120 djelatnika, među kojima su mnogi dio Auro Domusa duže od 10 godina, a neki i od samih početaka kompanije.Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen03. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 769.48 EUR