Diplomirani inženjer građevinarstva / Inženjer tehničkog usmjerenja / Tehničar (m/ž)

FEROMIHIN d.o.o.
Prijava do: 13. 07. 2024.
Lokacija rada: Novoselec

Opis posla

- vođenje aktivnosti u fazi nuđenja, nabave, ugovaranja, i izvođenja projekata - sudjelovanje u izradi ponuda, troškovnika i ostale potrebne dokumentacije za javna nadmetanja - poslovi vezani uz naručivanje potrebnog materijala - odlazak na teren i obilazak gradilišta - analiza i praćenje projektne i gradilišne dokumentacije - koordinacijske aktivnosti na projektu - vođenje kontrole kvalitete prema standardima, kontrola i praćenje tijeka radova na gradilištima - praćenje utrošenih radnih sati po gradilištima i učinkovitosti po gradilištima te upravljanje radom poslovođa, održavanje kontakta sa poslovođama oko dinamike izvedbe i sl. - izrada proizvodnih naloga, radnih naloga i dnevnika radova
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS/VŠS/VSS građevinskog smjera ili srodna tehnička struka - radno iskustvo nije nužno, ali je poželjno - dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu - visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu - samostalnost u odlučivanju i sposobnost vođenja operativnog tima Naš tim stručnjaka pružiti će vam svu potrebnu edukaciju o sustavima kojima se bavimo, a od vas očekujemo interes i spremnost za učenje.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineAutoCAD, MS Office
JezikEngleski (A2)

- redovita primanja - timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini - mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja i usavršavanja - službeni mobitel - službeni laptop
FEROMIHIN d.o.o. za proizvodnju i unutarnju i vanjsku trgovinu i usluge turističke agencije
https://feromihin.hr/Moslavačka 22, 10315 NovoselecFeromihin d.o.o. društvo s ograničenom odgovornošću specijalizirana je za građenje stambenih i nestambenih građevina, složene poslove savjetovanja, nabave, ugradnje i održavanja građevina, te transportnih sustava za naftovode, plinovode i cjevovode.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen03. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013.85 EUR