Povratak

Kozmetičar (m/ž)

LUCIJA, obrt za kozmetičke usluge, vl. Lucija Radonić
Prijava do: 16. 07. 2024.
Lokacija rada: Trogir

Opis posla

Beauty salon Lucija iz Trogira traži komunikativnu i pouzdanu osobu za rad u kozmetičkom salonu.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Što nam je bitno? - očekujemo iskustvo i poznavanje osnovnih kozmetičkih poslovnih tehnika (gradivni trajni lak ili gel nokti, pedikura, depilacija, masaža) - potvrda o završenom smjeru kozmetičara ili certifikat o završenom tečaju/edukaciji - zainteresiranost i snalažljivost u poslu - volju i želju za stalnim ulaganjem u svoje znanje - pedantnost, predanost i ljubav prema onome što se radi

- ugodan ambijent i ugodnu radnu atmosferu u maksimalno higijenskim uvjetima - mogućnost stalnog zaposlenja - mogućnost stalnog usavršavanja - financijske povišice - prilagodbu radnog vremena po dogovoru Ako se pronalaziš u navedenom kratkom opisu i smatraš da se vidiš u svijetu beauty industrije, molimo da nam pošalješ prijavu putem linka za prijavu uz kratak životopis i uz slike radova. Također, možete nas kontaktirati i telefonski ili putem Whatsapp-a za bilo koje dodatne informacije. Veselimo se svakoj prijavi i nadamo se odličnoj suradnji!
LUCIJA, obrt za kozmetičke usluge, vl. Lucija Radonić, Trogir, Put kapelice 5
Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen26. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Briga o ljepoti, sport iznosi 623.34 EUR