Povratak

Skladištar (m/ž)

KRISTAL d.o.o.
Prijava do: 17. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb (Sesvete)

Opis posla

- utovarivanje i istovarivanje robe - pakiranje stakala i ostale robe za potrebe kupaca - zaprimanje robe - briga o čistoći skladišnog prostora i odlaganje otpada na predviđena mjesta - upravljanje viličarom (povremeno) - ostali poslovi u skladištu
Vrsta poslaStalni radni odnos

Očekujemo: - otvorenost k učenju i usavršavanju - prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, no nije uvjet - timski rad - SSS - vozačka dozvola B kategorije
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB

- stalni radni odnos - zagarantirana stalna izvrsna primanja - rad u iskusnom i stručnom okruženju - osiguran prijevoz službenim vozilom iz Bjelovara u Sesvete Ukoliko ste zainteresirani za rad u našem poduzeću, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo, rado ćemo ih razmotriti.
KRISTAL trgovina i usluge, d.o.o.
Ružinovačka 2, Brezovac, 43000 BjelovarPoduzeće Kristal d.o.o. je vodeći uvoznik i distributer stakala za sva motorna vozila sa tradicijom dugom više od 30 godina.Praćenjem novih trendova te stalnim usavršavanjem svakodnevno dokazujemo svoju tržišnu poziciju.U cilju zadovoljavanja sve zahtjevnijeg tržišta, tražimo nove djelatnike.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen04. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR