Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CEO - Direktor / Predsjednik Podružnice OACM društva (m/ž)

Ujedinjeni savez za očuvanje oceana
Prijava do: 02. 08. 2024.
Plaća: Od 3000 EUR do 6000 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Osoba na ovoj poziciji će sudjelovati u pregovorima sa visokim državnim dužnosnicima, od predsjednika država do članova vlada svjetskih zemalja i kraljevskih obitelji te su komunikacijske i organizacijske vještine izuzetno važne. Na ovaj način ćete dugoročno investirati u osobni rast i razvoj te je strpljenje važna karakteristika naših članova.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ako ste visoko motivirani s iskustvom u vođenju kompanija i/ili institucija, imate iskustva u vođenju projekata, pregovorima i dogovorima u važnim i odgovornim poslovima i projektima, prijavite se! Dolazite iz korporacijskog sektora, globalnih kompanija, visokog državnog sektora s bogatim osobnim networkingom i željom za postizanjem konkretnih rezultata koji imaju globalni utjecaj onda ste prava osoba za nas! Uvjeti: - obavezna višetjedna edukacija u skladu sa strukturom organizacije (pasivno članstvo od 16 tjedana prije prelaska u aktivno) - zapošljavanje s početkom integracije SOS CP sustava u 7 zemalja (predviđeno krajem 2023. do sredine 2024., ovisno o vladama Bliskog istoka) - OACM sigurnosna provjera o nekažnjavanju - polaganje OACM internog ispita o poznavanju SOS CP sustava nakon završene edukacije - uvođenje u interni Human Resource sustav i potpisivanje GDPR i NDA dokumentacije - izražene komunikacijske, pregovaračke i organizacijske vještine - iskustvo u govorništvu - poželjno iskustvo rada u marketingu - napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - napredno poznavanje rada na računalu - posjedovanje vozačke dozvole B kategorije - visok etički i principijelni kodeks ponašanja, razmišljanja, djelovanja i odgovornosti uz spremnost na učenje i razvoj Kreativnost, visoka motiviranost i disciplina, razmišljanje izvan okvira, sposobnost pregovaranja na visokom nivou, interes za ekologiju i zaštitu okoliša te želja za korporativnim širenjem i stjecanjem partnerstva su dobrodošli. Uz napredno služenje engleskim jezikom poželjno je poznavanje i drugih jezika. Kao konglomerat UN-a, u OACMu se pristupa sličnoj sigurnosnoj provjeri svih direktora, a odabiru se pristupa nakon obavljene edukacije i treninga uz rješavanje povremenih zadataka kako bi se kandidat pozicionirao na radno mjesto. Ovaj projekt je za one koji žele ostvariti višu razinu osobnog dostignuća, proširiti horizonte i osobni rast, promijeniti tijek povijesti u zaštiti okoliša, etablirati sebe kao individualca globalno te kao lidera i ostaviti trag na spašavanju naše planete za buduće generacije. Tražimo kandidate koji su proaktivni i strpljivi u izgradnji osobnog i organizacijskog međunarodnog imidža u visokim korporativnim i diplomatskim krugovima te žele i spremni su osigurati nasljeđe generacijama koje dolaze.
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (B2)

Financijski paket ovisi o državi u kojoj kandidat djeluje, no značajno je veći od hrvatskog standarda. Kandidatima se nudi i mogućnost suradnje sa pojedinim tvrtkama, obrtima i organizacijama koji kao podizvođači i partneri mogu svojim uslugama pridonijeti ostvarivanju projekata na Bliskom istoku i šire. Nudimo visoku poziciju unutar OACM sustava s dugoročnim i sigurnim ugovorima te zadovoljavajućim financijskim uvjetima ovisnima o postotku ostvarenih rezultata svakog pojedinca na otvorenom tržištu i ugovorenim državnim i korporacijskim ugovorima. Ne radi se o volontiranju. Nakon službenog primanja u OACM kao aktivni član i stalni djelatnik kandidat ostvaruje početnu plaću od 3000 EUR do 6000 EUR, korporacijske bonuse za rad u stranim državama i pravo na dodatni godišnji bonus za sklapanje ugovora sa novim državama i ugovaranje novih korporacijskih partnera. Nudimo Brand Ambassador ugovor.
https://www.oacm.group/Ribnjak 40, 10000 ZagrebOACM je konglomerat Ujedinjenih naroda, korporacija i vodećih svjetskih organizacija koje brinu o zaštiti, prezervaciji i sustavanom čišćenju mora, jezera i rijeka. Trenutno se nalazimo u periodu širenja na sve kontinente uz tendenciju predstavljanja u više od 100 zemalja svijeta do 2027. godine i u 150 zemalja do 2030. godine sa već ostvarenim ulaskom u UAE, Katar, Saudijsku Arabiju, Bahrein, Jordan, Egipat i Oman. OACM je jedina svjetska organizacija koja ima financijsko održivi sustav zaštite i čišćenja mora i certificiranja morskog pojasa koje se temelji na vađenju krupnog i sitnog plastičnog otpada te spada u najkonkretniju mjeru globalnog čišćenja ikada predstavljenu i podržanu od strane UN-a. OACM direktno surađuje sa najvišim razinama – vladama, predsjednicima, premijerima i članovima kraljevskih obitelji koji integriraju OACM SOS Conservancy program unutar svojih državnih institucija.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen23. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Management iznosi 2651.58 EUR