Povratak

Dizaličar - signalist (m/ž)

ZAGREBTRANS d.o.o.
Prijava do: 06. 07. 2024.
Lokacija rada: cijela Hrvatska, Europa

Opis posla

U cilju širenja opsega poslovanja, novih projekata i planiranog razvoja društva Zagrebtrans, tražimo nove radnike na radnom mjestu dizaličara - signalista (m/ž) za: - upravljanje, rukovanje i manipuliranje tereta auto-dizalicom - osiguravanje i povezivanje tereta - signaliziranje tijekom manipulacije - dnevno održavanje stroja i manji popravci, u skladu sa stručnim znanjem i sposobnostima Rad se odvija u Hrvatskoj i inozemstvu.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- 3 godine iskustva u rukovanju auto-dizalicama - položen ispit za rukovatelja dizalicom, signalista / vezača tereta - poželjno položen ispit za viličarista - opća zdravstvena sposobnost za poslove s posebnim uvjetima rada - spremnost na terenski rad u Hrvatskoj i u inozemstvu
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Visokokvalificirani
Vozačka dozvolaB, C
Digitalne vještineinternet
JezikEngleski (A2), Njemački (A2)
Minimalno radno iskustvo3-5

- konkurentna plaća i stimulacije temeljene na angažiranosti i uspjehu - dodatne edukacije i osposobljavanja ovisno o radnom mjestu - rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju - dopunsko zdravstveno osiguranje - prijevoz u neoporezivom iznosu - dnevnice za rad na terenu i za službeni put u tuzemstvu i inozemstvu - prigodne nagrade (božićnica i dr.) - plaćeni dopust za rođendan radnika - nagrađivanje godina lojalnosti kroz dar i povećani fond godišnjeg odmora
ZAGREBTRANS društvo s ograničenom odgovornošću specijalizirano za prijevoz teških i izvangabaritnih tereta
http://www.zagrebtrans.hrLončareva 1/i, 10090 ZagrebZagrebtrans je trgovačko društvo koje se bavi prijevozom specijalnih tereta u cestovnom i željezničkom prometu, manipulacijom tereta i uslugama rada dizalica. Društvo je osnovano 1989. godine i do danas smo postali jedan od lidera za specijalne prijevoze tereta u ovom dijelu regije. Kao glavne djelatnosti ističemo prijevoz i manipulaciju dijelova vjetroturbina, a uz angažman na vjetroelektranama, značajno mjesto u poslovanju Društva predstavlja i prijevoz i manipulacija transformatora.Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen26. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013.85 EUR