Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser rashladne opreme (m/ž)

MBM-COMMERCE d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 07. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Istarska županija, Dalmacija

Opis posla

- servisiranje i montaža rashladne tehnike i klima opreme - pružanje tehničke podrške - vođenje evidencije o obavljenim poslovima Zbog povećanja opsega posla tražimo više izvršitelja. U Istarskoj županiji tražimo servisera/servisere za održavanje 5-10 ciljanih objekata.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Šta očekujemo: - sklonost timskom radu - sistematičnost u radu - spremnost na povremeni terenski rad - samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka Uvjeti: - SSS - valjana vozačka dozvola B kategorije - radno iskustvo je poželjno ali nije uvjet, prednost iskustvo u sličnim poslovima - odgovornost prema poslu i alatu
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB

- mobitel, laptop, kartica firme - automobil u službene svrhe - stručno usavršavanje i 24/7 mentorstvo - redovna, sigurna i iznad prosječna primanja - dodatna stimulativna primanja te kontinuirano povećanje sukladno profesionalnom napredku - mogućnost unaprjeđenja ovisno o sposobnostima i interesu zaposlenika - radni odnos na određeno/neodređeno vrijeme Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a u daljnjoj selekciji će biti kontaktirani isključivo kandidati čiji profil udovoljava zahtjevima radnog mjesta. Ponude sa životopisom dostaviti putem linka za prijavu.
http://www.mbm-commerce.hrSoblinečka 14a, 10360 SesveteMBM Commerce jedna je od vodećih tvrtki na hrvatskom tržištu montaže i servisiranja rashladnih i klimatizacijskih uređaja. Potpuno upravljanje kvalitetom, pristup upravljanja kojemu smo vjerni više od dvadeset godina, svaki nas dan iznova potiče na učenje kako bismo na svakodnevnoj razini poboljšali svoje usluge. Naš model upravljanja prije svega je usmjeren na zadovoljstvo poslovnih partnera, a sudeći prema rastućem broju partnera koji nam iskazuju povjerenje, čini se kako je naš trud prepoznat. Ljubazno molimo da zainteresirane strane za više informacija o poslodavcu posjete našu internet stranicu.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen27. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR