Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Električar - instrumentalac (m/ž)

FEROMIHIN d.o.o.
Prijava do: 19. 08. 2024.
Lokacija rada: Novoselec

Opis posla

Pregled opreme prema normi HRN EN 60079-17 i mjerenja ovisno o vrsti zaštite: - ispitivanje kontinuiteta (neprekinutosti) zaštitnog vodiča i vodiča za izjednačenje potencijala - mjerenje otpora izolacije kabela - mjerenje impedancije petlje kvara - mjerenje otpora uzemljenja - aktivno sudjelovanje u fazi nuđenja projekata - aktivno sudjelovanje u fazi projektiranja - aktivno sudjelovanje u fazi realizacije projekta - specifikacija i nabavka materijala za izvođenje radova - organizacija montera i radova u radioni i na gradilištu - nadzor nad izvođenjem radova - samostalnost pri obavljanju servisa elektro i instrumentalne opreme - komunikacijsko povezivanje instrumentalne opreme na kontrolne sustave - pregled i ispitivanje elektro i instrumentalne opreme, uređaja i instalacija - terenska interventna defektaža i otklanjanje kvarova elektro i instrumentalne opreme
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS/VŠS/VSS - vozačka dozvola B kategorije - znanje engleskog jezika u govoru i pismu - sklonost novim tehnologijama - poznavanje MS Office paketa - visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu - komunikativnost - spremnost na timski rad - visoka razina radne etike i poštenja - spremnost na kraća putovanja Naš tim stručnjaka pružit će Vam svu potrebnu edukaciju o sustavima kojima se bavimo, a od vas očekujemo interes i spremnost za učenje.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

- timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini - mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja i usavršavanja
FEROMIHIN d.o.o. za proizvodnju i unutarnju i vanjsku trgovinu i usluge turističke agencije
https://feromihin.hr/Moslavačka 22, 10315 NovoselecFeromihin d.o.o. društvo s ograničenom odgovornošću specijalizirana je za složene poslove savjetovanja, nabave, ugradnje, održavanja i servisiranja transportnih sustava za naftovode, plinovode i cjevovode.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Elektrotehnika iznosi 1275.5 EUR