Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komisionar u Web prodaji (m/ž)

Pet Network International d.o.o.
Prijava do: 18. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- preuzimanje internet narudžbi - sortiranje, slaganje i pakiranje internet narudžbi - priprema robe za vanjske dostavne službe - dostava robe kupcima na području grada Zagreba - održavanje radnog prostora urednim Mjesto rada: Zagreb (Jankomir).
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- minimalno SSS - 1 godina radnog iskustva u radu na istim ili sličnim poslovima
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1

- rad u jednoj smjeni - rad u klimatiziranim uvjetima - naknada za obrok - naknada za prijevoz - nagrada za rad uz uvjet ostvarenih radnih zadataka - božićnica - kartica sa 20% popusta za kupnju u Pet centar dućanima - mogućnost korištenja MultiSport kartice uz povoljno plaćanje - pomoć i podršku voditelja - mogućnost napredovanja
Pet Network International d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi. Uslijed stalnog rasta, svoj tim upotpunjujemo motiviranim ljudima spremnim na rad u dinamičnom okruženju.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR