Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Social Media Manager (m/ž)

CUTE ZAGREB društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, proizvodnju i usluge
Prijava do: 12. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- osmišljavanje i upravljanje kampanjama na društvenim mrežama (praćenje i analiziranje uspješnosti kampanja i njihova optimizacija) - postavljanje i upravljanje Google Ads kampanjama - SEO optimizacija - nadgradnja postojećih i izrada novih grafičkih rješenja - plasiranje novih proizvoda (organizacija photo shootinga), izrada i slanje newslattera - izrada promotivnih letaka i kataloga - podizanje svijesti o brandu - vizualno osmišljavanje prodajnih akcija - osmišljavanje i organizacija promotivnih događanja
Vrsta poslaStalni radni odnos

Ukoliko s lakoćom koristiš online alate za analizu i praćenje marketinških aktivnosti (Google Analytics, BI alati, SendGrid), copywriting ti je u malom prstu, organizirana si, pozitivana, odgovorna osoba pridruži se našem timu, gdje ćeš imati odriješene ruke da izraziš svoju kreativu. Ono što očekujemo od tebe je da: - minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima - kreativnost i proaktivnost - samostalnost i odgovornost u radu - izvrsno poznavanje engleskog jezika (slovenski je prednost) - poznavanje društvenih mreža (Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn)
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
JezikEngleski (C1), Slovenski (Prednost)
Minimalne godine radnog iskustva2

- rad na neodređeno vrijeme - rad u dinamičnom i mladom kolektivu - dodatnu edukaciju - slobodne dane za važne životne događaje (vjenčanje, selidba...) - voće ponedjeljkom i finu kavu
http://cute.hrIlica 49, 10000 ZagrebCute je vodeći brend specijalizirane odjeće za medicinsko osoblje, ali svojim dizajnom osvajamo kozmetičare, djelatnike wellness centara te druge struke koje žele uklopiti udobnost i moderan izgled u svoju svakodnevicu.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen02. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR