Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Automehaničar za teretne kamione (m/ž)

Zagrebački transporti d.o.o.
Prijava do: 27. 05. 2024.
Lokacija rada: Dugo Selo

Opis posla

- popravak u servisu te po potrebi na terenu - samostalno otklanjanje kvarova na vozilima - obavljanje redovnih servisa vozila i strojeva te drugi mehaničarski poslovi - vođenje evidencije o servisima i ostalim izvršenim radovima i ugrađenim dijelovima
Vrsta poslaStalni radni odnos

- potrebno je radno iskustvo - samostalnost u radu, komunikativnost, timski rad - preciznost, sistematičnost, organiziranost - spremnost za učenje i primjenu novih znanja
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB

- iznadprosječni uvjeti rada u ugodnom interijeru radionice - naknade za prijevoz i prehranu - rad u stabilnoj tvrtki sa dugom tradicijom - stalni radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
http://www.zgt.hrZagrebačka 2/a Leprovica, 10370 Dugo SeloZagrebački transporti d.o.o. je trgovačko društvo koje se bavi prijevozom specijalnih tereta u cestovnom prometu. Društvo je osnovano 2006. godine.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR