Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer geodezije i geoinformatike (m/ž)

Geodetski zavod Rijeka d.o.o.
Prijava do: 14. 08. 2024.
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Trenutno otvoreni natječaji: Inženjer geodezije i geoinformatike (m/ž) - 2 izvršitelja.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Tražene kvalifikacije: - VŠS ili VSS geodezije i geoinformatike (ili srodnih djelatnosti) Poželjne kvalifikacije: - poznavanje rada s CAD alatima: AutoCAD, Microstation - poznavanje rada s GIS alatima: Arc GIS, QGIS - poznavanje rada sa sofverima za upravljanje podacima: FME, SQL - poznavanje programskih jezika: Python - poznavanje rada s aplikacijama DGU: OSS, SDGE, SNI - iskustvo na izradi geodetskih elaborata i/ili elaborata katastarske izmjere - dobre komunikacijske vještine - spremnost za usvajanje novih znanja i vještina Uvjeti rada: terenski rad, uredski rad. Vozački ispit: B kategorija (poželjno, ali nije uvjet)
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineAutoCAD, ArcGIS, FME, MicroStation, Python, QGIS, SQL, SDGE

Kao članu/ici našeg tima, nudimo ti održiv i atraktivan sustav nagrađivanja rada i radne uspješnosti, te vlastite dobrobiti i uspjeha: Plaća i dodaci na plaću: - osnovna plaća - stimulativni dio plaće - dodaci za službena putovanja i rad na terenu korištenjem službenih vozila tvrtke i naknadu ostalih troškova - naknade troškova prijevoza na posao i s posla - novčane nagrade za radne rezultate kao dodatna plaća i dodatak uz plaću Posebne pogodnosti: - članarine i osiguranja u profesionalnim udruženjima (HKOIG i police profesionalnog osiguranja) - naknade troškova godišnjih stručnih susreta, uz dodatne edukacije, treninge i mentorstvo - prigodne nagrade Božićnica, Uskrsnica, naknada za godišnji odmor, dar u naravi radniku, dar djetetu radnika do 15 godina starosti - novčane paušalne naknade za podmirivanje troškova prehrane radnika - topli i hladni napici za sve radnike za vrijeme radnog vremena, a na teret poslodavca - troškovi smještaja radnika za vrijeme radnog odnosa radnika s prebivalištem izvan sjedišta poslodavca uz mogućnost naknade troškova redovne skrbi djece radnika - nagrade radnicima za navršene godine radnog staža (jubilarne nagrade) - zdravstvena zaštita i sigurnost radnika (redovni preventivni zdravstveni pregledi - ugovorene police zdravstvenog osiguranja i kolektivnog osiguranja za slučaj nezgode) - solidarne potpore u posebnim okolnostima i plaćeni dopusti Radno okruženje i oprema: - rad u inovativnom okruženju na projektima s timom stručnjaka na raznim područjima - službeno vozilo, prijenosno računalo, mobitel, slobodno parkiranje vlastitog vozila ispred tvrtke - fleksibilno radno vrijeme (ovisno o projektu) - mogućnost razvijanja autonomije u poslu i prikladnog statusa temeljem ostvarenih rezultata i uspješnih projekata i preuzete odgovornosti - klima i kultura tvrtke koja podržava radnike, njihovu dobrobit i zadovoljstvo; uvažava potrebe zaposlenika orijentirane na slobodno vrijeme i aktivnosti (odmori, izostanci s posla, dopusti, sportska ekipna natjecanja i susreti)
GEODETSKI ZAVOD RIJEKA geodetsko projektiranje i izvođenje, društvo s ograničenom odgovornošću
http://www.gzr.hrFrana Kresnika 33, 51000 RijekaGEODETSKI ZAVOD RIJEKA d.o.o. jedna je od vodećih tvrtki u Republici Hrvatskoj. Tvrtka prati tehnološke trendove u geodeziji i geoinformatici te je opremljena suvremenom opremom. Sa više od 70 godina uspješnog poslovanja najdugotrajnija je geodetska tvrtka u Primorsko-goranskoj županiji i šire. Uz visokokvalitetan tim stručnjaka i bogato iskustvo izvodi i najkompleksnije zadatke. Djelatnosti tvrtke uključuju geodetske poslove državne izmjere, kartografije, fotogrametrije, geodetske poslove za potrebe gradnje, hidrografsku izmjeru kao geoinformatičke usluge. Problemi su za vas izazovi, nove tehnologije poticaji, a timski rad i odgovornost prema poslu pokretači. Vas želimo u našem timu! Javite nam se otvorenom molbom!
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen15. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1328.11 EUR