Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Laboratorijski radnik (m/ž)

Agencija za lijekove i medicinske proizvode
Prijava do: 02. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Na temelju članka 27. Statuta Agencije za lijekove i medicinske proizvode, ravnatelj Agencije raspisuje natječaj za radno mjesto: Laboratorijski radnik u Odsjeku za fizičko-kemijska ispitivanja u Odjelu službenog laboratorija za provjeru lijekova – OMCL - 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci. Opis poslova: Pranje i raspoređivanje laboratorijskog suđa i pribora, provjera kvalitete pranja laboratorijskog suđa, održavanje čistoće laboratorijske opreme radnih površina, laboratorija, održavanje čistoće laboratorija za ispitivanje sterilnosti i mikrobioloških ispitivanja (“čistih prostora”), raspoređivanje radne odjeće te uklanjanje otpada iz prostora laboratorija i nastambe za životinje.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Uvjeti radnog mjesta: - srednja stručna sprema Uz prijavu kandidati su dužni priložiti: - životopis - presliku svjedodžbe najviše završene škole - presliku identifikacijskog dokumenta (putovnica ili osobna iskaznica) - dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, preslika radne knjižice ili drugi odgovarajući dokument) Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Agenciji za lijekove i medicinske proizvode za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom, u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka u svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja. Kandidati koji budu odabrani bit će pozvani na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta, o čemu će biti posebno obaviješteni. Mjesto i vrijeme održavanja testiranja bit će objavljeni na web stranici Agencije za lijekove i medicinske proizvode www.halmed.hr najmanje 8 dana prije testiranja. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Prijave s dokazima o ispunjavanju natječajnih uvjeta podnose se do 02.08.2024. godine, na adresu: Agencija za lijekove i medicinske proizvode, Ksaverska cesta 4, Zagreb s naznakom: „Za natječaj za radno mjesto laboratorijski radnik“.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen26. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1213.52 EUR