Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter suhe gradnje / knaufer (m/ž)

Zečević gradnja d.o.o.
Prijava do: 08. 08. 2024.
Plaća: Od 1200 EUR do 1600 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Traži se osoba za rad u građevini, pretežno na završnim građevinskim radovima. Radimo uz to i protupožarno brtvljenje, oko čega ćemo vas svakako educirati. Protupožarno brtvljenje je inače dosta jednostavan posao u usporedbi s ostalim radovima u građevini, a usput dobijete i edukaciju/specijalizaciju iz tog područja.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Znanje koje imate je poželjno, osobito u suhoj gradnji i s knaufom, ali nije nam presudno - najbitnije nam je da ste voljni učiti jer vas sve možemo i želimo naučiti. Također, bitno je da ste timski igrač jer imamo mali tim u koji nam je važno da se uklopite na obostrano zadovoljstvo. Bitna nam je također pravovremena komunikacija, ako ne možete doći koji dan i slično da znamo kako stojimo.
Minimalne godine radnog iskustva0-1

- rad većim djelom na području Zagreba - radno vrijeme: od 07:00 do 16:00 h, povremeno radne subote (po dogovoru) - povremeno se ide na teren, na terenu svi troškovi plaćeni - probni rok je mjesec dana - početna plaća 1.200,00 do 1600,00 eura (ovisno o iskustvu) Tijekom naše suradnje, bitna nam je kako kvaliteta obavljenog posla tako i vaše zadovoljstvo jer svjesni smo da jedno bez drugog ne ide. Naš cilj je sa stimulativnim primanjima i dobrim radnim uvjetima motivirati vas na obostrano zadovoljstvo.
ZEČEVIĆ GRADNJA d.o.o.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen26. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1328.11 EUR