Povratak

Monter vodovoda grijanja i ventilacije (m/ž)

KGM MONTAGE j.d.o.o
Prijava do: 20. 09. 2024.
Plaća: Od 2500 EUR do 3500 EUR
Lokacija rada: Njemačka, Nizozemska, Švedska

Opis posla

Traži se vodoinstalater ili instalater strojarskih instalacija (voda, plinsko grijanje) ili instalater sanitarne opreme, instalater ventilacijskih sustava. Opis posla: - izvršavanje dnevnih zadataka na održavanju vodovodnih instalacija u objektima - suradnja s drugim članovima tima - samostalnost u izvođenju instalacija - priprema cijevi za temeljnu kanalizaciju i postavljanje cijevi - uvođenje vodovodnih instalacija u objekte - radovi će obuhvatiti i ugradnju sprinkler sustava (sustavi zaštite od požara) - radovi će obuhvatiti montažu i ugradnju cijevi, kao što su: MAPRESS, SML... (voda/plin/grijanje odvod-dovod) - rad također može uključivati ​​montažu i montažu sanitarne opreme (sudoper, WC...) - postavljanje ventilacijskih sustava - ugradnja sustava grijanja - ugradnja rashladnih uređaja - ugradnja kotlovnica - ugradnja vodovodnih instalacija - ugradnja odvodnih instalacija - montaža vodovodnih elemenata - autogeno zavarivanje crnih cijevi
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Očekujemo: - poznavanje izometrije ili čitanje nacrta, rad u timu - poželjno osnovno znanje njemačkog ili engleskog jezika
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
JezikNjemački (Prednost), Engleski (Prednost)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

Nudimo prijevoz u potpunosti, plaćen stan, radno odijelo, alat.
KGM MONTAGE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za montažu i usluge
Potreban broj zaposlenika10
Oglas objavljen21. 08. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR