Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni predstavnik (m/ž)

SE-MARK d.o.o.
Prijava do: 13. 06. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- rad u dućanu i komunikacija s kupcima - prezentiranje, izrada ponuda i prodaja telekomunikacijskih rješenja - održavanje i unaprjeđenje poslovne suradnje s postojećim korisnicima - komunikacija s kupcima u dinamičnom okruženju - prezentacija i prodaja A1/Tomato proizvoda i usluga - pronalazak potencijalnih korisnika i kreiranje prodajnih prilika (telesales) - pozivanje i provjera zadovoljstva korisnika - prezentacija i prodaja asortimana tvrtke
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebne kompetencije: - poznavanje procesa prodaje - razvijene komunikacijske vještine i proaktivnost u radu - spremnost na rad u timu - samostalan rad - poznavanje i aktivno korištenje MS Office paketa - interes za nove tehnologije Stručna sprema: - srednja stručna sprema - sveučilišni prvostupnik - student Jezici: - engleski (osnovno/napredno) Vozačka dozvola: - B kategorije - poželjno
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (A2)

- stimulativna primanja (osnovna plaća + bonus) - rad u mladom i ambicioznom timu, u ugodnom okruženju - rad s novim tehnologijama, edukacije i usavršavanja - mogućnost napredovanja - sufinanciramo Multisport - plaćen dodatak za prehranu, prijevoz i minimalno dva tjedna godišnjeg odmora ljeti nakon 6 mjeseci rada - posao na neodređeno vrijeme uz 3 mjeseca probnog rada Ponude sa životopisom i dokazom o ispunjavanju uvjeta dostaviti putem poveznice u roku od 8 dana od dana oglašavanja. Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete. Natječaj je trajno otvoren, a prijave možete slati putem linka za prijavu.
https://www.se-mark.hr/Bjelovarska 36a, 10 360 SesveteViše o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen03. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR