Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač teretnog vozila (m/ž)

Rigeta d.o.o. za unutarnju i vanjsku trgovinu
Prijava do: 27. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Što očekujemo od Vas: - upravljanje teretnim motornim vozilom - preuzimanje i dostava robe - preuzimanje odgovornosti za vozilo i robu - administracija dokumenata
Vrsta poslaStalni radni odnos

Uvjeti koje očekujemo: - KV vozač - vozačka dozvola B, C i E kategorije - položen KOD 95 - poželjno - poznavanje i poštivanje propisa u domaćem i međunarodnom cestovnom prometu - iskustvo u upravljanju teškim teretnim vozilima u domaćem i međunarodnom cestovnom prometu je prednost
Stručna spremaKvalificirani
Vozačka dozvolaB+E, C, E

- mogućnost ostanka i napredovanja, stimulativne uvjete rada - vrhunski vozni park - plaćene troškove prijevoza - plaćen topli obrok - božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, dar u naravi, stimulaciju za ostvarene rezultate - vrsta zaposlenja: ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci Sve ponude će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja ćemo kontaktirati. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu.
Rigeta d.o.o.
Bogdani 66, 10000 ZagrebRigeta d.o.o. posluje na domaćem i inozemnom tržištu preko 30 godina. Bavimo se proizvodnjom i prodajom mesa i mesnih pripravaka. Proizvode distribuiramo kroz velike trgovačke centre i vlastitu maloprodaju. Proizvodni pogon kao i uredi nalaze se na adresi Žitnjak Bogdani 66, Zagreb. Pozivamo Vas da se pridružite našem timu!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR