Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Dentalni asistent (m/ž)

Štimac centar dentalne medicine d.o.o.
Prijava do: 09. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- asistiranje velikom timu doktora dentalne medicine - asistiranje pri endodonciji, protetici, kirurgiji, općoj i estetskoj stomatologiji - rad u izrazito stručnom i ambicioznom timu - rad s najnovijim tehnologijama na tržištu u novouređenim ordinacijama dentalne medicine - rad s visoko kvalitetnim materijalima i proizvodima
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS - poželjno barem jedna godina iskustva u asistiranju doktoru dentalne medicine, ali nije uvjet - dobre organizacijske vještine - spremnost na timski rad - prednost je dobro poznavanje računalnih programa
Stručna spremaSrednja stručna sprema

- stalni radni odnos - mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja u poslu - vrlo motivirajući uvjeti - rad u dinamičnom okruženju - stalni radni izazovi
ŠTIMAC centar dentalne medicine d.o.o. za obavljanje zdravstvene djelatnosti ortodoncije, oralne kirurgije, opće stomatologije, djelatnosti zubotehnič
Štimac centar dentalne medicine obiteljska je tvrtka koja već više od 30 godina posluje na domaćem tržištu. Obiteljska tvrtka izrasla je u tržišnog lidera s preko 20000 zadovoljnih pacijenata iz Hrvatske, regije i svijeta. Štimac centar kontinuirano unaprjeđuje svoje usluge, a može se pohvaliti s vrlo velikim i kvalitetnim stručnim kadrom, od doktora dentalne medicine, specijalista struke do educiranih dentalnih tehničara, stručnjaka na području digitalne dentalne medicine i ekonomskih stručnjaka. Štimac centar pokriva 7 grana dentalne medicine i područje estetike, a svojim pacijentima nudi cjelokupnu uslugu na jednom mjestu. Prostor centra se proteže na 500 metara kvadratnih, a osim stomatoloških ordinacija u centru se može pronaći i prostor za rendgensku dijagnostiku i vlastiti dentalni laboratorij. Veliki naglasak stavljamo na najnovije tehnologije i postupke u dentalnoj medicini, koji nam omogućavaju da tretmani u našem centru budu što ugodniji i brži, a rezultati vrhunski. Suvremena tehnologija i moderna rješenja u dentalnoj medicini imperativ su našeg centra. Težimo digitalizaciji svih procesa rada i pritom koristimo uređaje i tehniku, koji nam jamče veću brzinu i bolju kvalitetu izrade. Posebno nas veseli zadovoljstvo i preporuka naših pacijenata, koji nam pružaju svoje povjerenje i već više godina zaredom uvrštavaju među najbolje stomatologe u Hrvatskoj.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen26. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR