Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Recepcionar u spa centru (m/ž)

ZAGREB CITY HOTELS d.o.o. (Hilton Hoteli Zagreb)
Prijava do: 29. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- dobrodošlica gostiju u spa centar - pružanje informacija i savjetovanje gostiju o uvjetima korištenja spa centra, sauna, bazena i ostalih sadržaja u spa centru - održavanje reda u spa centru - stalni kontakt s ostalim odjelima u hotelu radi pravilnog funkcioniranja rada spa centra - efektivno rješavanje upita, pritužbi i zahtjeva gostiju
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- SSS/VŠS - aktivno znanje engleskog jezika - iskustvo u radu s ljudima
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
JezikEngleski (B2)

- mogućnost za profesionalni razvoj, napredovanje u području hotelijerstva i ugostiteljstva - posao u inovativnom i poticajnom okruženju - stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore - rad u ambicioznom timu profesionalaca - okruženje koje poštuje najviše standarde hotelijerstva - zaposlenje uz probni rad, puno radno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja - pozitivna kultura radnog mjesta - dva slobodna dana u tjednu - besplatan obrok tijekom smjene - osigurane uniforme, osigurano pranje i peglanje uniformi - naknada za prijevoz - popust na Multisport karticu - kao član tima imate mogućnost putovanja i rezervacije Hilton hotela diljem svijeta po pristupačnim cijenama
Zagreb City Hotels d.o.o. za usluge
Ulica grada Vukovara 269a, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Turizam i ugostiteljstvo iznosi 1122.67 EUR