Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj podružnice Autobusni kolodvor (m/ž)

Zagrebački holding d.o.o.
Prijava do: 13. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Osnovne djelatnosti podružnice Autobusni kolodvor su prihvat i otprema autobusa i prtljage, prodaja voznih karata, rezervacija mjesta u autobusima, usluge informacija, garderobe, te usluge parkiranja osobnih vozila i autobusa, a vizija je povezati što veći broj ljudi i u suradnji sa prijevoznicima, Autobusni kolodvor aktivno radi na povećanju već bogate ponude linija. Svojom veličinom i opremljenošću Autobusni kolodvor predstavlja najveći i najsuvremeniji objekt takve vrste u ovom dijelu Europe, koji sa 44 perona povezuje Zagreb s ostalim dijelovima Hrvatske kao i većinom drugih europskih destinacija. Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji žele doprinijeti razvoju Zagrebačkog holdinga i unapređenju usluga našim građanima i koji smatraju da svojim iskustvom, znanjem, kompetencijama i vještinama udovoljavaju uvjetima radnog mjesta koje se popunjava da podnesu ponudu na Javni natječaj za izbor voditelja/ice podružnice Autobusni kolodvor (m/ž). Izabrani kandidat obavljat će funkciju voditelja podružnice u mandatnom razdoblju u trajanju od četiri godine.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Uvjeti (potrebna znanja i kvalifikacije) koje kandidati moraju zadovoljiti za sva radna mjesta s posebnim ovlastima i odgovornostima su: - diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij ili s njim izjednačen studij odgovarajuće struke (VII. stupanj stručnog obrazovanja; najmanje 300 ECTS bodova) - najmanje sedam godina radnog iskustva, od čega najmanje pet godina radnog iskustva na rukovodećim pozicijama - uvjet da Državno odvjetništvo RH ne vodi kazneni postupak za kaznena djela koja se gone po službenoj dužnosti Uz predaju ponude kandidati trebaju priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta, kako slijedi: - životopis s detaljnim opisom dosadašnjeg rada - dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja (preslik diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo) - dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje) - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 15 dana) - potvrde/preporuke/izjave/članke ili druge dokumente koji potvrđuju činjenice iz životopisa - prijedlog programa razvoja podružnice, a koji definira strateški okvir razvoja te glavne aktivnosti koje je potrebno poduzeti radi povećanja učinkovitosti i kvalitete usluga podružnice (najduža duljina teksta – tri stranice) Ponudu na javni natječaj mogu dostaviti osobe oba spola (članak 13. Zakona o ravnopravnosti spolova, „Narodne novine“ broj 82/08 i 69/17). Kandidati prijavljeni na javni natječaj koji ispunjavaju sve gore navedene formalne uvjete, a čije prijave su pravovremene i potpune, uputit će se u selekcijski postupak. Za kandidata koji na poziv ne pristupi selekcijskom postupku smatrat će se da je povukao prijavu na ovaj javni natječaj i neće se više smatrati kandidatom. Ponude na javni natječaj podnose se u zatvorenoj omotnici (poštom ili osobnom dostavom na urudžbeni zapisnik) do 13.07.2024., Zagrebački holding d.o.o., Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima, Ulica grada Vukovara 41, Zagreb, s naznakom „Prijava za radno mjesto voditelj podružnice Autobusni kolodvor”. Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati. Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20). Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24 Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu. Natječajna dokumentacija se ne vraća. Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist
Minimalne godine radnog iskustva7
Zagrebački holding d.o.o., Zagreb, Ulica grada Vukovara 41 društvo je čija je misija omogućiti Zagrepčanima i lokalnoj zajednici zdrav, ugodan i siguran urbani život – svaki dan!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen03. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR