Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser medicinske i laboratorijske opreme (m/ž)

Eurokontakt d.o.o.
Prijava do: 11. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Renomirana tvrtka i zastupnik vodećih svjetskih proizvođača u segmentu medicinske opreme i uređaja zapošljava na radnom mjestu: Serviser medicinske i laboratorijske opreme (m/ž). Tražimo djelatnika (m/ž) za rad na poslovima instalacije i održavanja medicinske opreme i uređaja: - instalacija uređaja i opreme u segmentu pranja, sterilizacije i dezinfekcije - ispitivanje, kalibriranje i održavanje - instalacija i održavanje mjernih uređaja i opreme - vođenje dokumentacije o pripadajućim aktivnostima, sukladno normama i zakonskim propisima
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Opći uvjeti: - minimalno srednja stručna sprema (SSS) - vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu - spremnost na putovanja radi brojnih edukacija - želja za učenjem i usavršavanjem - sklonost timskom radu i komunikacijske vještine - spremnost na rad u dinamičnom okruženju - logičko razumijevanje problema i proaktivni pristup u pronalasku rješenja Tehnička znanja: - vrlo dobro poznavanje i razumijevanje informatike i elektronike - samostalno korištenje mjernih instrumenata - samostalno komuniciranje sa stručnim službama proizvođača - samostalno i odmjereno komuniciranje sa korisnicima - evidentiranje postupaka u procesima instalacije i održavanja, utroška materijala i vođenje pripadajuće dokumentacije Prednost imaju serviseri medicinske opreme sa certifikatima u segmentu medicinske i laboratorijske opreme.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (B2)

- rad u okruženju renomiranih svjetskih tvrtki s najvišim tehničkim standardima - vrsta zaposlenja: na određeno / neodređeno vrijeme uz probni rok Molimo zainteresirane kandidate da prijavi prilože kratko motivacijsko pismo i životopis. Molimo navesti dosadašnje radno iskustvo.
Sveti Duh 198, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen21. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR